Efecan ve Gudu

Posted by Esinti Etiketler: , ,

Ben küçükken bir köpeğim vardı uzun yıllar müthiş bir dosluk kurmuştuk. O nu kaybedince günlerce ağlamıştım. Babam sonrasında bir çok köpek hediye etti bana ama Cek in yerini hiç biri dolduramamıştı ta ki Gudu gelene kadar.Elbette Cek hala başka ama oğlumun ona sevgisi beni de çok etkiledi:) Çok sevimli ve yumuşacık bir dost oldu bize. Hayvan sevmeyen insan da sevmez derler ya çok doğru bir söz.Yine de itiraf etmeliyimki  zaman zaman  onların sevgisini bazı cins insanların sevgisine tercih ediyorum:)





8 yorum:

 1. kardelen

  oyyy oyyy oyyyyyyy...bu pek bi şekermiş yaaaa :))) efecanı eve bağlayacak bir neden olmuş sizede :))) resimlerinde bile çok bariz birbirlerine sevgileri...

 1. Esinti

  Evet Efe nasıl seviyor bir görsen :) Biz de çok sevdik ama kereta nasıl tatlı hele bazen şöyle yandan bakışları var gelde sıkıştırma:) Oğluş zaten evcimendi şimdi daha da bağlandı itfaiyeden bile gezdirmek için geliyor düşün:):)

 1. SırfŞiirselYorum

  Çok tatlı :)) Mutluluklar.. :D

 1. Mavera

  Efe anlatmıştı ama bu kadar güzel olduğunu düşünmemiştim :) çok tatlıymış hocam onların sevgisi bir başka gerçekten. Evlatlarımızın mutluluğu bizimde mutluluğumuzdur.

 1. Kandil

  Gudu :) adı bile güzel oğlunuzun sevgisi de öyle çok sevdim Esinti

 1. Esinti

  Teşekkürler SırfŞiirselYorum :)

 1. Esinti

  Teşekkürler hocam aynen katılıyorum size:) Bu gün denize girdi :):) evlere şenlik bir durum ve Efe nin vücudunda tırnak izleri:) ikisi de serilmiş durumda tam seyirlik haldeler :):)

 1. Esinti

  Teşekkürler değerli Kandil özlemişim ışığınızı:)

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...